Kalender BC

Kalender 2019

 

DAMES                   
2e afdeling                  
Speeldag   Datum   Thuisploeg   Uitploeg   Speeluur Score
                   
vrijdag   19/apr   Borgerweert . Aartselaar   15 u. 3-2
donderdag   25/apr   Aartselaar . Schoten   15 u. 2-3
donderdag   2/mei   Aartselaar . Den Otter 2   15 u. 5-0
donderdag   16/mei   Aartselaar . 7e Olympiade 1   15 u. 5-0
maandag   20/mei   Peerdsbos 2 . Aartselaar   15 u. 0-5
donderdag   6/jun   Aartselaar . Vlug Vooruit 1   15 u. 5-0
vrijdag   14/jun   Stabroek 1 . Aartselaar   14 u. 5-0
donderdag   20/jun   Zevenbergen 2 . Aartselaar   15 u. 0-5
dinsdag   2/jul   Laagland 1 . Aartselaar   15 u.  
                   
                   
GEMENGD                   
1e afdeling                  
                   
dinsdag   16/apr   Aartselaar . Antwerp 1   15 u. 2-3
dinsdag   23/apr   Kalmthoutse . Aartselaar   15 u. 3-2
donderdag   2/mei   Rommersheide 1 . Aartselaar   15 u. 3-2
donderdag   9/mei   Laagland . Aartselaar   14 u. 0-5
dinsdag   14/mei   Aartselaar . Molenheide   15 u. 2-3
dinsdag   28/mei   Aartselaar . Rommersheide 1   15 u. 2-3
vrijdag   7/jun   Antwerp 1 . Aartselaar   11 u. 0-5
dinsdag   11/jun   Aartselaar . Kalmthoutse   15 u. 0-5
vrijdag   21/jun   Molenheide . Aartselaar   14 u. 5-0
dinsdag   2/jul   Aartselaar . Laagland   15 u. 5-0
                   
                   
HEREN                  
1e afdeling                  
                   
donderdag   18/apr   Aartselaar 1 . Brabo 1   14 u. 0-7
donderdag   25/apr   Blauwe Regen 1 . Aartselaar 1   14 u. 7-0
donderdag   2/mei   Aartselaar 1 . Boom 1   14 u. 3-4
donderdag   9/mei   Bornem 1 . Aartselaar 1   14 u. 2-5
donderdag   23/mei   Emblem 1 . Aartselaar 1   14 u. 0-7
woensdag   29/mei   MTC 1 . Aartselaar 1   14 u. 4-3
donderdag   6/jun   Aartselaar 1 . Laagland 1   14 u. 3-4
donderdag   20/jun   Aartselaar 1 . Stabroek 1   14 u. 2-5
donderdag   27/jun   Ter Linden 1 . Aartselaar 1   14 u. 2-5
                   
                   
3e afdeling                  
                   
donderdag   25/apr   GPH . Aartselaar 2   14 u. 7-0
maandag   6/mei   Aartselaar 2 . Cepa   14 u. 2-5
vrijdag   17/mei   Den Otter 1 . Aartselaar 2   14.30 u. 0-7
maandag   20/mei   Aartselaar 2 . Gym 1   14 u. 2-5
maandag   27/mei   Aartselaar 2 . Ter Linden 2   14 u. 2-5
maandag   3/jun   Borgerweert 1 . Aartselaar 2   14 u. 0-7
maandag   24/jun   Aartselaar 2 . 7e Olympiade 1   14 u. 2-5
maandag   1/jul   Linkeroever . Aartselaar 2   14 u. 3-4
                   
                   
8e afdeling                  
                   
dinsdag   16/apr   Aartselaar 3 . Vlug Vooruit 2   14 u. 7-0
maandag   29/apr   Aartselaar 3 . 7e Olympiade 4   14 u. 7-0
maandag   6/mei   Peerdsbos 2 . Aartselaar 3   14 u. 4-3
maandag   13/mei   Aartselaar 3 . Snauwaert   14 u. 2-5
dinsdag   21/mei   Witte Duivels 2 . Aartselaar 3   14 u. 2-5
donderdag   6/jun   Soc 3 . Aartselaar 3   14.30 u. 2-5
maandag   17/jun   Aartselaar 3 . TC 80   14 u. 0-7
dinsdag   25/jun   Ten Hoeve 2 . Aartselaar 3   15 u. 4-3
maandag   1/jul   Blauwe Regen 3 . Aartselaar 3   14 u. 4-3

Eindklassement 2018

Dames : 5e plaats
Heren 1 : 1e plaats
Heren 2 : 7e plaats
Heren 3 : 6e plaats
Gemengd : 3e plaats

Proficiat aan de heren van ploeg 1!